Legendární postavičky Vlka a Zajíce z proslulého ruského animovaného seriálu JEN POČKEJ, ZAJÍCI! ožívají v unikátní show na ledě. Velkovýpravná podívaná pro celou rodinu vznikla v přímé spolupráci s Alexejem Kotěnočkinem, synem Vjačeslava Kotěnočkina, původního autora slavných postaviček a jejich příběhů. Originální představení, v němž kromě původní hudby zazní také hity Karla Gotta, skupiny Kabát nebo Ivety Bartošové, nabízí krasobruslařskou podívanou se slavnými gagy hlavních postav: Vlka a Zajíce.

Jako mávnutím kouzelného proutku se ocitneme v nejrůznějších dramatických i komických momentech. Navštívíme Lunapark, kde se povozíme na Ruském kole. Pobavíme se u vystoupení kouzelníka a také se budeme trochu bát, když nás přepadnou piráti. Nebude chybět dobrodružství na Divokém západě. A kdo ví, třeba nás potká Baba Jaga a třeba bude nakonec i velká svatba

Obrovská scéna, překrásné dekorace a více než 300 kostýmů jsou skutečnou pastvou pro oči. Scénu doplňuje velkoplošná projekce, kde mimo jiné uvidíte i scénky z původních dílů seriálu, které budou dotvářet příběh speciálně napsaný p. Kotěnočkinem pro naši lední show. Dějem provází živě Michal Nesvadba a dech-beroucí krasobruslařská sóla předvede Tomáš Verner a na představeních v Praze nově vystoupí také dvojnásobný Mistr Evropy v Krasobruslení Jozef Sabovčík, který je prvním krasobruslařem, který na mezinárodní soutěži skočil čtverný skok.

Vlk, Zajíc a jejich přátelé nám přinášejí představení pro všechny věkové skupiny s notoricky známými skladbami i novou speciálně připravenou hudbou, tancem a především špičkovým krasobruslením v podání více než 50 předních českých krasobruslařů včetně 10 dětských rolí.

Nenechte si ujít tuto show a spatřete oživlé legendární animované postavičky Vlka, Zajíce a jejich přátel!

 

Jen počkej, zajíci! Tour 2015

17.10.2015, 13:30 a 17:00 hod. – BRNO, DRFG Arena
07.11.2015, 13:30 a 17:00 hod. – ČESKÉ BUDĚJOVICE, Budvar Aréna
21.11.2015, 13:30 – OSTRAVA, OSTRAVA ARÉNA
28.11.2015, 13:30 a 17:00 hod. – PARDUBICE, Tipsport arena
12.12.2015, 13:30 a 17:00 hod. – PRAHA, Tipsport arena

Délka představení: cca 2 hodiny a 15 minut včetně přestávky

Změna obsazení a programu vyhrazena. Jozef Sabovčík účinkuje pouze v Praze, Pardubicích a Českých Budějovicích.

 

Fotografie z premiéry show