Michal Nesvadba

Vystudoval Státní konzervatoř v Praze (1979), obor hudebně – dramatický.

Dva roky hrál jako sólista mim v divadle Laterna Magika (1978 a 1979) v Praze, jako herec byl angažován v Divadle Ypsilon v Praze. V roce 1979 založil soubor Mimtrio, který se zásluhou mnoha zábavných tv pořadů proslavil po celé Československé republice (1985-1989).

Je autorem a choreografem všech svých vystoupení a představení. Jako scénárista a hlavní protagonista působí od roku 1999 v televizního seriálu pro děti Kouzelná školka. V roce 1997 poprvé představil světu jevištní práci se samolepicí páskou, která nese jméno Mr. Tapeman, na festivalu v Japonsku. Hra, při které se dá barevná samolepicí páska modelovat od jednoduchých tvarů až po plastické tvary imitující reálné předměty. Účinkoval také ve filmech, například ve snímcích Mrkáček Čiko, Samorost nebo Válka barev. Společně se svým otcem, výtvarníkem Milošem Nesvadbou, vydal knihu a DVD „Michal maluje s tátou“.

 

Tomáš Verner

Evropský šampión začal bruslit v 5 letech, absolvoval FTVS na Universitě Karlově a v roce 2009 kraloval světovému žebříčku nejlepších krasobruslařů planety. Jeho největším sportovním úspěchem je zisk zlaté medaile na Mistrovství Evropy v krasobruslení 2008 v Záhřebu. Během své kariéry 10x zvítězil na Mistrovství České republiky a kromě zlaté získal také stříbrnou a bronzovou medaili na Mistrovství Evropy.

Startoval na Zimních olympijských hrách 2006 (18. místo), 2010 (19. místo) a 2014 (11. místo). Po svém závodě na ZOH v Soči ukončil v únoru 2014 sportovní kariéru. V roce 2014 nakonec ještě startoval na Mistrovství světa v Tokiu, kde se umístil na 10. příčce a kde se závodním krasobruslením definitivně skončil.

 

Jozef Sabovčík

Jozef Sabovčík je bývalý československý a slovenský krasobruslař. Byl prvním krasobruslařem, který na mezinárodní soutěži skočil čtverný skok. Za své kariéry se stal šestinásobným mistrem Československa, dvojnásobným mistrem Evropy a na Zimních olympijských hrách 1984 v Sarajevu získal bronzovou medaili. Říká se mu také „Jumping Joe“. Jako profesionální krasobruslař získal titul mistra světa profesionálů a působil v mnoha televizních show. Profesionální kariéru ukončil v roce 2013.

Jozef Sabovčík účinkuje pouze v Praze, Pardubicích a Českých Budějovicích.

 

Změna obsazení a programu vyhrazena.